Regionális döntők Regionális döntők

Az első forduló összesített eredménye alapján minden régióból a 10 legjobb csapat kap meghívást a regionális döntőkbe. A regionális döntőkbe - főszabályként - egy iskolából legfeljebb két csapat juthat be.
 
 
Regionális döntők helyszínei és időpontjai:
 
A regionális döntőkbe továbbjutott csapatok és elért pontszámaik
 
 
Észak-Alföld - 2017. november 15.:  ED Iroda Szolnok, Kossuth tér 2.
10.00 - 14.00
  CSAPATNÉV ISKOLA TELEPÜLÉS ELÉRT PONTSZÁM
1 DFG squad Deák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium Jászárokszállás 534
2 Defenesztrálók Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen 529
3 bérelhető reklámfelület Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen 513
4 EUropéerek Lehel Vezér Gimnázium Jászberény 507
5 Juniorok Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium Jászberény 504
6 Balásházy 1. Debreceni Egyetem Balásházy János Középiskolája és Kollégiuma Debrecen 482
7 Iszmosz Mormoták DSZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma Debrecen 475
8 Rend-őrök Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Derecske 470
9 Fantasztikus négyes Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Kisvárda 462
10 Everwing Lehel Vezér Gimnázium Jászberény 446
 
 
Közép-Magyarország - 2017. november 16.:
Europa Pont, Budapest, Millenáris Park, Lővőház u. 35.
10.00 - 14.00
  CSAPATNÉV ISKOLA TELEPÜLÉS ELÉRT PONTSZÁM
1 BPG17 Bornemisza Péter Gimnázium Budapest 524
2 Túrós csusza Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium Budapest 522
3 Csillámpóni Kft. Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma Cegléd 517
4 Eurázsia Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium Budapest 515
5 Akg Nagyköve Alternatív Közgazdasági Gimnázium Budapest 515
6 V4-ek Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium Pilisvörösvár 495
7 4forCegléd Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma Cegléd 490
8 Váci Négyek Váci SZC Király Endre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Vác 479
9 Eurológusok Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium Pilisvörösvár 465
10 Szabadidőközt. Váci SZC Király Endre Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Vác 283
 
 
Észak-Magyarország - 2017. november 16. :  Megyei Önkormányzat Miskolc, Városház tér 1.
10.00 - 14.00
  CSAPATNÉV ISKOLA TELEPÜLÉS ELÉRT PONTSZÁM
1 4forKözgé Salgótarjáni Szakképzési Centrum Táncsics Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Salgótarján 542
2 Gyök16 Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma Miskolc 527
3 Tizedike Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Eger 525
4 Bankárok Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma Miskolc 502
5 Csillámpóni Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Hatvan 491
6 ALBURNUS Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 488
7 Szikszi Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Hatvan 487
8 BLACK EYED PEACE Földes Ferenc Gimnázium Miskolc 476
9 zEUsz Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc 463
10 Szent-Györgyi Salgótarjáni Szakképzési Centrum Szent-Györgyi Albert Gimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakközépiskolája Balassagyarmat 456
 
 
Dél-Dunántúl - 2017. november 17.:
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád, Kossuth Lajos u. 4.
10.00 - 14.00
  CSAPATNÉV ISKOLA TELEPÜLÉS ELÉRT PONTSZÁM
1 Zsüszká Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Pécs 527
2 Szivárvány Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Pécs 524
3 These 4 are too much for Europe Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium Barcs 513
4 Országjárók Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola Pécs 510
5 LegendaryTeam Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium Barcs 502
6 GörbreCsörgeKörbe Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium Tolna 499
7 EUbarát Széchenyi István Gimnázium Pécs 492
8 A 1 hét fél kontinens Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola Pécs 479
9 Méhecskék Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Bonyhád 478
10 PDPG KSZC NoszlopyGáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma Kaposvár 474
 
 
Nyugat-Dunántúl - 2017. november 17.: 

Győri Szolgáltatási SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli SzakgimnáziumaGyőr, Bem tér 22.

10.00 - 14.00

  CSAPATNÉV ISKOLA TELEPÜLÉS ELÉRT PONTSZÁM
1 e-unio Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Sopron 526
2 EuroPalánták Győri Szolgáltatási SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma Győr 521
3 B2DG Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Sopron 515
4 Big Hit Szombathelyi Szolgáltatási SZC Tinódi Sebestyén Gimnáziuma és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskolája Sárvár 512
5 Re4máció Kossuth Zsuzsanna Leánykollégium Győr 507
6 hEUréka Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája Győr 500
7 morning rebels Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg 492
8 MImóza GY SZ SZ C HUNYADI JÁNOS KÖZÉPISKOLÁJA CSORNA Csorna 457
9 Négy csillag Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron 382
10

 

zEUsz

Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája Győr 304
11 Mibokk SZMSZC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma Szombathely 301
 
 
Közép-Dunántúl - 2017. november 18.: ED Iroda  Székesfehérvár, Piac u. 12-14.
10.00 - 14.00
  CSAPATNÉV ISKOLA TELEPÜLÉS ELÉRT PONTSZÁM
1 RÁBA Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa 511
2 tEUtonok SzSzC Vajda János Gimnáziuma Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Bicske 508
3 Superficials Thuri György Gimnázium Várpalota 508
4 Katáért. Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Balatonfüredi Széchényi Ferenc Tagintézménye Balatonfüred 503
5 PSG lányai Pápai Petőfi Sándor Gimnázium Pápa 502
6 bEUgró SzSzC Vajda János Gimnáziuma Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Bicske 501
7 EUfrátesz Tatabányai SZC Bottyán János Szakgimnáziuma Esztergom 495
8 DLSB Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium Balatonalmádi 495
9 For 4 Hamvas Hamvas Béla Gimnázium Oroszlány 467
10 Az EU integrációi Hamvas Béla Gimnázium Oroszlány 441
 
 

Dél-Alföld - 2017. november 20.:  ED Iroda Békéscsaba, Kiss Ernő u. 3.

10.00 - 14.00

  CSAPATNÉV ISKOLA TELEPÜLÉS ELÉRT PONTSZÁM
1 EuroShake Katona József Gimnázium Kecskemét 540
2 Fantasztikus Négyes Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Orosháza 531
3 Nagy Armada Bányai Júlia Gimnázium Kecskemét 531
4 4forYou KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnázium Kiskunfélegyháza 521
5 Csabagyöngyök Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium Békéscsaba 518
6 Szeged SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Szeged 508
7 Andrássytte$ek Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium Békéscsaba 505
8 4 stars Union Kecskeméti Református Gimnázium Kecskemét 504
9 IFOSOK(K) KSZC Széchenyi istván Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kecskemét 494
10 EUlógusok Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Mezőberény 493
 
 
A regionális döntőbe továbbjutt csapatoknak gratulálunk!
Az idei évben a regionális döntőre nincs  elkészítendő "házi feladat"; a csapatok az egyes helyszíneken kapják majd meg a feladatokat.
 
A regionális döntőkön való részvételi szándékukat kérjük jelezzék az eip@kjmk.hu e-mail címen.

Elérhetőségeink Elérhetőségeink