.Kecskeméti Koncertélet

Kecskeméti Koncertélet

 

Jazz
 

 

Népzene / Világzene / Operett
 

 

Klasszikus zene
 

 

Könnyűzene
 

 

Gyermekprogramok
 

 

Ha olyan hangversenyről, koncertről van tudomása, mely nem szerepel oldalunkon, kérjük jelezze a virag.barnabas [at] kjmk.hu email címen!

 

Jazzfőváros 2018

 

 

Július 7.
szombat, 16.00

Katona József Könyvtár
Nagyterem

 

 

Dr. Ittzés Tamás

 

 

HANGSZERKALAND (EFOP 3.7.3-16-2017-00300)

12/ 5. Jazz hangszerek és formációk

Előadó: Dr. Ittzés Tamás hegedűművész, egyetemi docens, a Bohém Ragtime Jazz Band vezetője

 

 

Augusztus 3.
csütörtök

Benkó Zoltán 
Szabadidőközpont

 

 

Jazzfőváros

 

 

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE
18.00–19.00 Bolyki Brothers (H)
19.45–20.45 Mimi Blais (CDN)
21.30–22.30 Marco Marchi & the Mojo Workers (CH)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE
17.30–18.45 Bohém Trió + 1 (H)
19.15–20.30 Kecskemét Jazz Orchestra (H)

GASZTROSZÍNPAD / GASTRO STAGE
17.00–18.00 N’Awlins Brass Band (NL)
19.00–19.45 Ken Aoki (J)
20.45–21.30 N’Awlins Brass Band (NL)
22.30–23.30 The Coquette Jazz Band (INT)
23.30–02.00 jam session

MERCEDES-BENZ SZÍNPAD / MERCEDES-BENZ STAGE
20.30–21.30 Dániel Balázs (H)
21.30–22.30 Grunting Pigs (H)
22.30–23.30 Tom White & the Mad Circus (H)
23.30–24.00 blues jam session

 

 

Augusztus 4.
péntek

Benkó Zoltán 
Szabadidőközpont

 

 

Jazzfőváros

 

 

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE
18.00–19.00 Three Wise Men (INT)
19.45–20.45 Szekeres Adrien & Bohém Ragtime Jazz Band (H)
21.30–22.30 Ella without Ella: Festival All Stars (Szalóky, Korb, Dennert, Gyárfás, Bartha, Kralj, Breinschmid)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE
14.00–15.00 swingtánc / swing dance taster (Savoy Garden: Bóbis László & Hummel Mónika)
15.45–17.00 The Chicago Stompers (I)
17.30–18.45 The Coquette Jazz Band (INT)
19.15–20.30 The Vitality Three (UK)

GASZTROSZÍNPAD / GASTRO STAGE
11.00–12.00 N’Awlins Brass Band (NL)
12.00–13.00 Grunting Pigs (H)
13.00–14.00 Rossano Sportiello (I/USA) & Frank Roberscheuten (NL)
14.00–15.00 Ken Aoki (J) & Gyárfás István (H)
15.00–16.00 The Vitality Three (UK)
16.00–17.00 N’Awlins Brass Band (NL)
17.00–18.00 Mimi Blais (CDN)
19.00–19.45 Ratty Jazz Band (H)
20.45–21.30 The Resonant Rogues (USA)
22.30–23.30 The Resonant Rogues (USA)
23.30–02.00 jam session

MÓLÓ / PIER
15.30–16.30 Sax On The Beach (Roberscheuten, Dennert, Mátrai, Korb, Aoki, Breinschmid)

MERCEDES-BENZ SZÍNPAD / MERCEDES-BENZ STAGE
20.30–21.30 Dániel Balázs Trió (H)
21.30–22.30 Wizards of Blues (A)
22.30–23.30 Marco Marchi & the Mojo Workers (CH)
23.30–24.00 blues jam session

KISSÁTOR / SMALL MARQUEE
11.00–13.30 gyerekfoglalkozások / kids’ activities
13.30–17.30 hangszersimogató
17.30–18.30 swingtánc / swing dance taster (Savoy Garden: Bóbis László & Hummel Mónika)
18.30–20.30 Kecskeméti Swingesek (zártkörű óra)

 

 

Augusztus 5.
szombat

Benkó Zoltán 
Szabadidőközpont

 

 

Jazzfőváros

 

 

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE
18.00–19.00 Dániel Balázs Trió (H)
19.45–20.45 Hot Jazz Band (H)
21.30–22.30 The Music of Woody Allen: Festival All Stars (Szalóky, Korb, Roberscheuten, Sportiello, Aoki, Kralj, Breinschmid)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE
10.00–12.00 Kecskeméti Swingesek (zártkörű óra)
12.00–13.00 Joplin Maraton / Mimi Blais (CDN)
13.00–13.15 Joplin Maraton / Bartha Mátyás (H)
13.15–14.00 Joplin Maraton / Ittzés Tamás (H)
14.00–14.15 Joplin Maraton / Bohém Trió (H)
14.15–15.45 Joplin Maraton / Bohém Ragtime Jazz Band & Mudrák Mariann (H)
15.45–17.00 Joplin Maraton / Mimi Blais (CDN)
17.30–18.45 Three Wise Men (INT)
19.15–20.30 Debrecen Dixieland Jazz Band (H)

DOMB
11.00-11.30 N’Awlins Brass Band (NL)
11.30: JAZZFŐVÁROS futás / JAZZ CAPITAL Run

GASZTROSZÍNPAD / GASTRO STAGE
11.00–12.00 Ratty Jazz Band (H)
12.00–13.00 Wizards of Blues (A)
13.00–14.00 Three Wise Men (INT)
14.00–15.00 swingtánc / swing dance taster (Pepita Tánc Egyesület: Bulyáki Ákos & Ágoston Nóra)
15.00–16.00 Chris Conz (CH)
16.00–17.00 The Vitality Three (UK)
17.00–18.00 Ken Aoki (J) & the Hungarian Banjo Kings (H)
19.00–19.45 The Coquette Jazz Band (INT)
20.45–21.30 N’Awlins Brass Band (NL)
22.30–23.30 The Vitality Three (UK)
23.30–02.00 jam session

MÓLÓ / PIER
15.30–16.30 Debrecen Dixieland Jazz Band (H)

MERCEDES-BENZ SZÍNPAD / MERCEDES-BENZ STAGE
20.30–21.30 Dániel Balázs Trió & Pleszkán Écska (H)
21.30–22.30 Chris Conz (CH)
22.30–23.30 The Fireballs (CZ)
23.30–24.00 blues jam session

KISSÁTOR / SMALL MARQUEE
11.00–12.00 swingtánc / swing dance taster (Keep Swinging Egyesület: Kardos Miklós)
12.00–13.30 gyerekfoglalkozások / kids’ activities
13.30–17.30 hangszersimogató
17.30–18.30 swingtánc / swing dance taster (Keep Swinging Egyesület: Kardos Miklós)
18.30–19.15 Maminbaba latin fitness

 

 

Augusztus 6.
vasárnap

Benkó Zoltán 
Szabadidőközpont

 

 

Jazzfőváros

 

 

NAGYSZÍNPAD / MAIN STAGE
18.00–19.00 The Fireballs (CZ)
19.45–20.45 The Chicago Stompers (I)
21.30–22.30 Festival All Stars (Korb, Papp, Mátrai, Conz, Hegedűs, Kralj, Markov)

NAGYSÁTOR / BIG MARQUEE
10.00–12.00 Kecskeméti Swingesek (zártkörű óra)
14.00–15.00 swingtánc / swing dance taster (Pepita Tánc Egyesület: Bulyáki Ákos & Hibály Móni)
15.45–17.00 The Coquette Jazz Band (INT)
17.30–18.45 Bohém Trió (H)
19.15–20.30 N’Awlins Brass Band (NL)

GASZTROSZÍNPAD / GASTRO STAGE
11.00–12.00 N’Awlins Brass Band (NL)
12.00–13.00 Mimi Blais (CDN)
13.00–14.00 The Vitality Three (UK) & Ken Aoki (J) & Korb Attila (H)
14.00–15.00 Chris Conz (CH) & Hrvoje Kralj (SRB) & Oleg Markov (UKR)
15.00–16.00 Slezák Csaba & Bálint (H)
16.00–17.00 Ratty Jazz Band (H)
17.00–18.00 Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája (H)
19.00–19.45 Ratty Jazz Band (H)
20.45–21.30 Ratty Jazz Band (H)
22.30–23.30 Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája (H)
23.30–02.00 jam session

MÓLÓ / PIER
15.30–16.30 N’Awlins Brass Band (NL)

MERCEDES-BENZ SZÍNPAD / MERCEDES-BENZ STAGE
20.30–21.30 Slezák Csaba & Bálint (H)
21.30–22.30 Dániel Balázs (H)
22.30–23.30 Gone Hepsville (CZ)
23.30–24.00 blues jam session

KISSÁTOR / SMALL MARQUEE
11.00–12.00 swingtánc / swing dance taster (Oktogon Tánccentrum: Janicsek Gábor)
11.00–13.30 gyerekfoglalkozások / kids’ activities
13.30–17.30 II. Országos Jazzműveltségi Vetélkedő döntője (2nd National Jazz Knowledge Contest final)
17.30–18.30 swingtánc / swing dance taster (Oktogon Tánccentrum: Janicsek Gábor)
18.30–19.15 Anyafitnesz